Tuba Büyüküstün Günlükleri 30

TubaBuyukustun.Net Duyuru Panosu
[-]

Forum Girişimiz Yenilendi ! Yepyeni Forum Girişimizi Görmek İçin   >>Tıklayın<<

Üye Röportajları Başladı ! Yirminci Kurban : Elif..   >>Tıklayın<<

TubaMania 40. Sayı / Eylül 2012 Eklenmiştir... Görmek İçin   >>Tıklayın<<

Ek Profil Resmi Eklentisi Kurulmuştur ! Detaylar İçin   >>Tıklayın<<

Konuyu Gönder  Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazar Mesaj
Kullanıcı Adı

TubAşk'ım ♥
*
Üye

Üye Bilgileri

Rep Puanı: 16
Durum: Çevrimdışı
Bu akşam üzeri Tuba’nın Mısırlı bir hayranından tatlı sert bir fırça yedim (: Bir süredir Tuba için yazmadığımı anımsatmak istemiş kendisi ve onun mesajı ile farkettim ki evet bir süredir Tuba için tek satır yazmamıştım.

Sebebim işlerim yoğunluğu veya farklı bir şey değil aslında. Ben iki şey için her durumda vakit bulurum. Birisi hayal kurmak diğeri yazmak. Ama son birkaç haftadır bu iki durumu da işgal eylemiş bir prenses var aklımda, fikrimde , zikrimde. Ve o prenses bu derece bende iken Tuba için yazmadığımı farketmemiştim bile.

Tuba için yazmak...

Anlatmak gerek Tuba’yı. Yüzlerce sayfa var bunu denediğim. Ama sanki şu zamanlarda Tuba için yazmak biraz anlamsız. Tuba’yı yazmak onun yokluğunda daha anlamlı değil mi sahi ? Şimdi özlem yok artık her hafta seyrinde olabildiğimiz bir zenginlik yaşamaktayız. Her salı heyecan içeren bir senaryo içerisinde izleyebiliyoruz kendisini. Tuba öyle bir dönüş yaptı ki , 20 Dakika gerçekten çok kaliteli bir dizi ve Tuba ile apayrı bir havası var.

Kısaca bu dönemde Tuba’yı yazmama gerek yok bence. Hem zihnim fazlasıyla dolu hem Tuba yı yazmak yerinde bence seyretme zamanı...

Kaynak : Özgür Çiçek

[Resim: i6393781_tuba1.png]

(En son düzenleme: 12-02-2013 01:44 PM Tub[A]ysel.)
12-02-2013 01:43 PM
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı alıntı yap
Konuyu Gönder  Yeni Cevap 

• RSS
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Digg
  • TwitThis
  • Facebook
  • Reddit
  • Google
  • YahooMyWeb

Foruma Git: